Archív

15.4.2019

Koment. prehliadka

Miroslav Marcelli o Martinovi Gerbocovi

Kunsthalle Bratislava pozýva na špeciálny sprievod výstavou Inverzná romantika s Miroslavom Marcellim a Martinom Gerbocom.
14.4.2019

Kurátorský sprievod

Posledná komentovaná prehliadka výstavy Sissi Quartier

Kunsthalle Bratislava pozýva na komentovanú prehliadku výstavy Sissi Quartier v anglickom jazyku, ktorú povedie jedna z autoriek výstavy a členiek kolektívu Polygon Creative Empire – nezávislá kurátorka a estetička Kinga Lendeczki.
10.4.2019

Diskusia

Umenie pre verejný priestor

Pravidelný formát moderovaných diskusií v koncepcii Niny Augustínovej bude pokračovať v aprílovom vydaní a jeho hosťmi bude kolektív VUNU a kolektív architektiek a sociologičiek - Spolka.
5.4.2019 - 16.6.2019

Výstava

Inverzná romantika

Výstava predstaví tvorbu piatich popredných umelcov súčasnej scény (Ivan Pinkava, Josef Bolf, Martin Gerboc, Jiří Petrbok, Richard Štipl). Prostredníctvom médií fotografie, maľby, kresby a sochy autori spracúvajú tému „inverznosti“, ktorá je v ich dielach zásadným spôsobom prítomná a plní kritickú úlohu vo vzťahu k súčasnosti.
27.3.2019

Diskusia

talking art heads

Hosťom ďalšieho vydania diskusného programu Erika Vilíma, ktorý prezentuje aktuálne tendencie a stratégie v súčasnom vizuálnom umení bude Jaromír Novotný.
25.3.2019

Workshop

Experiment umenie

Pondelky v KHB: Ďalšie pokračovanie pravidelného cyklu workshopov pre dospelých - tentokrát k výstave POLYGON CREATIVE EMPIRE: Sissi Quartier
16.3.2019

Workshop

Kunsthalle KIDS: Kráľovské bývanie

Kunsthalle Bratislava pozýva na program pre rodiny s deťmi od 3 do 12 rokov k výstave POLYGON CREATIVE EMPIRE: Sissi Quartier.
13.3.2019

Diskusia

TALK TALK o architektúre a dizajne

Hostkami marcového vydania diskusného formátu TALK TALK o architektúre a dizajne budú architektky zo združenia Woven.
6.3.2019

Diskusia

Dobrá štvrť. Viac než logo...

Kunsthalle Bratislava pozýva na moderovanú diskusiu, ktorú povedie urbanistka, moderátorka, špecialistka na rodovo citlivé plánovanie - Milota Sidorová.
27.2.2019

Diskusia

Umenie pre verejný priestor

Pravidelný formát moderovaných diskusií v koncepcii Niny Augustínovej bude pokračovať vo februárovom vydaní a jeho hostky budú Saturejka (Mária Sládečková) a maliarka Alexandra Barth.
20.2.2019

Diskusia

Objekt hravo i vážne

Kunsthalle Bratislava pozýva na kurátorský sprievod výstavou OBJEKTívne s Vladimírom Beskidom a s Jiřím Kovandom.
18.2.2019

Workshop

Experiment umenie

Pondelky v KHB: Ďalšie pokračovanie pravidelného cyklu workshopov pre dospelých - tentokrát k výstave OBJEKTívne.